دفاتر نمایندگی رسمی تیاندی برای رفاه حال مشتریان و رفع دغدغه آنها در رابطه با تامین کالاهای با کیفیت و دارای ضمانت در اغلب استان‌ها در حال فعالیت هستند. محصولات تیاندی با قیمتی مقرون به صرفه و ضمانت اصالت کالا در نمایندگی تیاندی در اصفهان به فروش می رسند. در ادامه قصد داریم به موضوعات دانلود لیست قیمت تیاندی، درخواست نمایندگی تیاندی در سراسر ایران، تماس با نمایندگی مرکزی و نصب و راه اندازی سیستم مداربسته بپردازیم.

درخواست نصب از نمایندگی تیاندی اصفهان

چنانچه دوربین تیاندی خریداری کرده‌اید و مایل به نصب آن توسط کارشناسان ما در نمایندگی تیاندی اصفهان هستید، باید مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا به صفحه درخواست نصب دوربین مداربسته مراجعه نموده و فرم مربوطه را پر کنید.
  • سپس منتظر تماس همکاران ما باشید، کارشناسان ما طی بازدید رایگان از محل شما و طراحی فنی پروژه سیستم مداربسته برای شما پیش فاکتور صادر خواهند کرد.
  • در مرحله سوم پس از تایید پیش فاکتور توسط مشتری و طی شدن مراحل مالی عملیات نصب توسط کارشناسان فنی مجموعه انجام خواهد شد.

خرید از نمایندگی تیاندی اصفهان

اگر قصد خرید از نمایندگی تیاندی اصفهان را دارید کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز شما و بودجه تان راهنماییتان کنند. در طی مراحل خرید پس از انتخاب محصولات ابتدا پیش فاکتور آن توسط شرکت صادر خواهد شد و پس از تایید توسط مشتری سفارش مربوطه نهایی می شود. برای دریافت محصولات خریداری شده می توانید به دفتر شرکت مراجعه کنید؛ در غیر این صورت محصولات به آدرس درخواستی شما ارسال می شوند.

درخواست نمایندگی تیاندی

همکاران گرامی در تمامی استان های کشور می توانند برای دریافت امتیاز نمایندگی تیاندی در استان های مربوطه فرم درخواست اعطای نمایندگی تیاندی را پر کرده و ارسال نمایند، کارشناسان متخصص نمایندگی مرکزی تیاندی پس از مطالعه و بررسی اطلاعات مندرج در فرم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. (برای دریافت فرم درخواست نمایندگی تیاندی با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.)

لیست قیمت همکار تیاندی

همکاران فعال در زمینه فروش دوربین مداربسته تیاندی می توانند محصولات را با تخفیف ویژه همکاران خریداری کنند، برای این منظور ارائه مدارک مستدل شرکت و یا فروشگاه برای دریافت لیست قیمت همکار الزامی است.

تماس با نمایندگی مرکزی تیاندی

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی دارید می توانید با کارشناسان متخصص ما از ساعت 9 صبح الی 7 عصر تماس برقرار کنید تا سوالات شما اعم از نصب و راه اندازی، نحوه خرید محصولات تیاندی و … را با صبر و حوصله پاسخ دهند.