درخواست اجرای پروژه دوربین تیاندی

نمایندگی تیاندی در راستای اهداف والای خود و رضایت مشتریان علاوه بر نصب و راه اندازی دوربین مداربسته، خدماتی از قبیل آموزش و مشاوره رایگان، بازدید از محل را ارائه می کند. همچنین در بخش فروش این مجموعه انواع تجهیزات حفاظتی شامل دوربین مداربسته تیاندی، NVR تیاندی، VMS تیاندی و دستگاه تشخیص چهره را ارائه می کند. متخصصین و کارشناسان متبحر در این شرکت اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری را در ابعاد مختلف در سراسر ایران در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده اند.

اگر چه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه بوده و این عرصه بسیار رقابتی است. با این حال تیاندی از کیفیت خدمات خود نکاسته و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت را برای تمام مشتریان مهیا کرده است.

درخواست اجرای پروژه دوربین تیاندی

 درخواست طراحی و اجرای پروژه نصب دوربین مداربسته

در صورتی که نیاز به طراحی و اجرای سیستم حفاظتی دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. کارشناسان مربوطه پس از بررسی درخواست شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت.

  برای تکمیل فرم درخواست به موارد زیر توجه فرمایید:

  1.اطلاعات فرم با دقت پر شود. این اطلاعات به صورت خودکار در سیستم مدیریت مشتریان تیاندی ثبت می شود و از همین اطلاعات جهت خدمات بعدی، دادن اطلاعات تکمیلی، هماهنگی بازدید و … استفاده می شود.

  2.توضیحات بیشتر در مورد پروژه را می توانید در بخش توضیحات مطرح کنید. (برای مثال: در این پروژه به اجرای فیبر نوری به مسافت 40 کیلومتر نیاز خواهد بود.)

  3.در صورتی که شما به نمایندگی از فرد دیگری فرم را پر می کنید و یا مسئول اصلی پروژه فرد دیگری است نام این فرد را در قسمت توضیحات وارد نمائید.

  4.جهت بازدید در پروژه های شهرستان به هماهنگی با بخش پروژه نیاز است. در صورت درخواست بازدید حتما در بخش توضیحات اعلام نمائید. کارشناسان قسمت پروژه برای هماهنگی نهایی با شما تماس خواهند گرفت.

  5.شماره تلفن و آدرس ایمیل شما صرفا برای تماس با مشتری است و شرکت تیاندی از آن جهت ارسال ایمیل و اس ام اس تبلیغاتی به مشتریان استفاده نمی کند.

  6.برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصولات تیاندی و ارتباط با بخش مشاوره فنی می توانید با شرکت تماس بگیرید.

  91009555-021