کیفیت دوربین مدار بسته تیاندی

دوربین های IP Tiandy به دلیل ویژگی Super Starlight خود معروف هستند که به ادغام فناوری های  low-light برای ارائه تصاویر فوق العاده واضح و با کیفیت بالا در سطوح نور بسیار کم اشاره دارد. این دوربین ها با استفاده از نرخ فریم بالای 25 فریم در ثانیه (FPS) قادر به ضبط تصویر رنگی در 0.01 لوکس (نزدیک به تاریکی کامل) هستند تا حرکتی صاف را ثبت کنند. در نتیجه کیفیت دو.ربین تیاندی به گونه ای است که از محو شدن اجسام متحرک جلوگیری می شود و رویدادهای مهم از دید پنهان نخواهند ماند.

علاوه بر این، دستگاه‌های NVR Tiandy مجهز به طیف گسترده‌ای از تجزیه و تحلیل‌ها مانند Tripwire، تشخیص شماره پلاک و هشدار اولیه خودکار (AEW) که منحصر به فرد برای Tiandy هستند. این ویژگی با استفاده از چراغ های چشمک زن، صدای صوتی و ردیابی لیزری، قبل از اینکه سریعاً صاحب خانه را از فعالیت مشکوک آگاه کند، مانع فعالیت مزاحمان مشکوک می شود.

در ادامه نمونه هایی از چگونگی عملکرد و  کیفیت دوربین مداربسته تیاندی با فناوری های مختلف آمده است. برای مشاهده هر کدام روی عنوان مربوطه کلیک کنید.

1.نمونه کیفیت ColorMaker دوربین تیاندی

2.نمونه کیفیت دید در شب دوربین مداربسته تیاندی

3.ردیابی و تعقیب هوشمند لیزری دوربین تیاندی

4.نمونه عملکرد تشخیص چهره دوربین مداربسته Tiandy

5.اثر ColorMaker در کیفیت تشخیص پلاک تیاندی

6.نمونه کیفیت نرم افزار تشخیص پلاک دوربین Tiandy

1. مشاهده کیفیت دوربین تیاندی با تکنولوژی ColorMaker

2. مقایسه کیفیت دوربین تیاندی با دید در شب های مختلف

3. مشاهده دوربین تیاندی با قابلیت تعقیب هوشمند سوژه و به صورت لیزری

4. مشاهده کیفیت تیاندی در تشخیص چهره

5. مشاهده کیفیت Color maker تیاندی در تشخیص پلاک

6. مشاهده کیفیت دوربین تیاندی در تشخیص پلاک

سازگاری محصولات تیاندی

به عنوان یک نام تجاری، Tiandy به ارائه محصولات نظارتی اختصاص داده شده است که به راحتی یکپارچه می شوند. بنابراین استانداردهای صنعتی مانند ONVIF را پشتیبانی می کنند (که به دنبال ایجاد استانداردی برای نحوه ارتباط محصولات IP با یکدیگر در سیستم های امنیتی مختلف هستند). این کار ارتقای سیستم امنیتی و اتصال آن به دستگاه های دیگر مانند درب ورودی یا سیستم گرمایش و سرمایش را آسان می کند. این ویژگی از محصولات تیاندی برای مشتریان بسیار ارزشمند است زیرا دیگر دغدغه سازگاری سیستم مداربسته خود با سایر تجهیزات شبکه و حفاظتی یا نظارتی را نخواهند داشت.