شرکت تیاندی

برند نام آشنایی تیاندی در بین کاربران سیستم مداربسته از محبوبیت بالایی برخوردار است. این برند با نام تجاری Tiandy Technologies فعالیت خود را در سال 1994 آغاز کرد. برند تیاندی در رده بندی a & s Top Security 50 رتبه 7 را دارد و در بین برندهای سیستم مداربسته چینی رتبه 3 را دارد. به واسطه ی تیم تحقیق و توسعه کار آمدی که دارد توانست در سال 2015 پارامتر Starlight را ارائه کند.

عرضه محصولات کارآمد با قیمتی مقرون به صرفه موجب شده است تا تیاندی به یکی از اولین انتخاب ها در بسیاری از پروژه ها تبدیل شود.

ما معتقدیم هیچ نیازی از سوی کاربر با سیستم های مداربسته تیاندی بی جواب نخواهد ماند. هدف اصلی تیاندی ایران و جهان ارائه خدمات هوشمند در نظارت تصویر جهانی است. شرکت تی اند دی می گوید: به مشتریانمان قول یک زندگی هوشمند و مطمئن را می دهیم. تا به امروز تمامی تلاشمان را در راستای رسیدن به این هدف کرده ایم و موفق به کسب جایزه برند معروف ملی، رتبه سوم در بین برندهای دوربین مداربسته در چین، گواهی نامه CMMI5، بیش از 500 حق ثبت اختراع محصول و حق چاپ نرم افزار به دست آورده ایم.

با استفاده از رابط کاربری آسان، زیبا و کاربر پسند “Easy7” VMS و نرم افزار موبایل “EasyLive” توانستیم محصولات مقرون به صرفه، کارآمد و مبتنی بر پروژه از جمله دوربین 2MP تا 16MP، دوربین PTZ 4X تا 44X و NVR 5CH تا 320CH را ارائه کنیم. با توجه به خط تولید پیشرفته SMT و سیستم کنترل دقیق کیفیت، ما قادر به ارائه 8 میلیون قطعه IPC با نرخ نقص کمتر از 1٪ در سال هستیم.

دوربین تیاندی

تیم تحقیقاتی قوی، پرتلاش و با استعدادی در شرکت تیاندی گرد هم آمده اند تا در جهت پیشرفت و توسعه شرکت قدم های موثری بردارند. هدف اصلی برند تیاندی گسترش و خلق دوربین های هوشمند و عرضه ی آن به کل جهان است. به همین علت نمایندگی های معتبر تیاندی این محصولات را با ضمانتنامه های معتبر ارائه می دهند. تیاندی مادیران یکی از چند نوع ضمانتنامه های محصولات تیندی است که در ایران عرضه می شود. اکثر دوربین های مداربسته تیاندی پروژه محور هستند و کاربران می توانند برای پروژه های کوچک، متوسط و بزرگ از آن ها استفاده کنند تنها کافی است با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید تا با توجه به بودجه، کاربری و نیاز شما بهترین را به شما پیشنهاد کنند. در صورت نیاز به مقایسه دوربین های مداربسته می توانید لیست قیمت تیاندی را دانلود کرده و دوربین مورد نظرتان را انتخاب نمایید.( دیتا شیت کامل دوربین تحت شبکه تیاندی داخل PDF قرار گرفته است.)

ویژگی کلیدی محصولات تیاندی

Color Maker

رنگی بودن تصاویر می توان در تشخیص افراد سودجو و اختلالگر موثر باشد. آمار نشان داده است که اکثر اتفاقات ناگوار در شب رخ می دهد پس بهتر است تصاویر در شب نیز همچون روز به صورت رنگی و با جزئیات ثبت شود. دوربین تیاندی مجهز به Color Maker می تواند تصاویر را در شب و تاریکی مطلق به صورت رنگی با جزئیات ثبت کند. دوربین Color Maker تیاندی با استفاده از سنسور و دیافراگم بزرگ و نور گرم می تواند سوژه را به صورت رنگی نظارت کند. دوربین Color Maker در مقایسه با Super Starlight به نور کمتری نیاز دارد و می تواند در تاریکی مطلق نیز تصاویر قابل قبولی را به ثبت برساند.

Super Starlight

دوربین تیاندی SuperStarlight مجهز به الگوریتم های انحصاری هستند و می توانند تصاویر را به خوبی در محیط های فوق کم نور دریافت کنند به گونه ایی که جزئیات به وضوح در آن ها قابل رویت است. دوربین مداربسته برای ثبت تصاویر به نور نیاز دارند که میزان نور موجود در هر محیط بر اساس معیار مشخصی به نام لوکس سنجیده می شود. به طور مثال هر چقدر میزان نور موجود در محیط بیشتر باشد لوکس بیشتری دارد و هر چقدر محیط کم نور تر باشد لوکس کم تری دارد. دوربین مداربسته استار لایت تیاندی توانایی این را دارد که با نور کم‌تر از 0.0004Lux تصاویر قابل قبولی را ثبت کند.

Panoramic

تصاویری که به صورت پانوراما گرفته می شوند دید کلی را از یک محدوده در اختیار کاربر قرار می دهند. پارامتر پانورامای تیاندی علاوه بر قدرت تفکیک و شفافیت برای شما زاویه دید وسیعی را فراهم می کند و تمام نقاط کور تصویر را پوشش می دهد. درصورتی که کاربر قصد داشته باشد تعداد دوربین ها را کم کند و هزینه های پروژه را کاهش بدهد و یا امکان نصب چند دوربین در آن منطقه وجود نداشته باشد می تواند از دوربین پانوراما تیاندی استفاده کند. دوربین تیاندی مجهز به پانوراما عموماً برای محیط های چون مطب، مهد کودک، واحد های اداری و تجاری، کارخانه، سوله ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. دوربین های مداربسته تیاندی نه تنها یک نمای کلی از محدوده را ارائه می کند بلکه می تواند قبل از وقوع برخی رویدادها و حوادث برای شما هشدار ارسال کند.

دستگاه NVR تیاندی

تمامی محصولات برند تیاندی پروژه محور هستند و شما با توجه به نیاز، کاربری و بودجه تان می توانید یکی از دستگاه های ضبط کننده NVR تیاندی را انتخاب کنید. در حال حاضر NVR تیاندی در پنج گروه و سری تولید می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم؛ در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید می توانید با مشاوران متخصص ما تماس حاصل نمایید.

انواع NVR تیاندی

  • NVR سری Lite-N تیاندی، این سری از ان وی ار های Tiandy از یک هارد پشتیبانی می کنند و به صورت 5،10 و 20 کانال عرضه می شوند. در اینسری از NVR ها مدل Wifi  نیز وجود دارد که براساس نوع پروژه می تواند انتخاب مناسبی باشد. در تمامی این گروه از ان وی ار تیاندی به استثناء یک مدل، پهنای باند ورودی 50Mbps است. مدل 20 کاناله سری Lite-N دارای پهنای باند ورودی 80Mbps است که این شگفت انگیز خواهد بود.
  • NVR سری Lite-K تیاندی، این گروه از NVR تیاندی در دو زیر مجموعه طراحی شده اند که از یک یا دو هارد پشتیبانی می کنند. مجموعه یک هارد دارای ان وی ار های 5، 10 و 20 کاناله است. در مجموعه دو هارد NVR های تیاندی تنها 10 و 20 کاناله هستند.
  • NVR سری Lite-H تیاندی، در این سری از NVR های تیاندی پشتیبانی از تعداد دو یا چهار هارد میسر شده است. مدل های ان وی ار تیاندی در این سری شامل 20 و 40 کاناله است.
  • NVR سری Pro تیاندی، در این گروه از رکوردرهای تیاندی پشتیبانی هارد به تعداد دو، چهار، هشت و یا شانزده رسیده است. NVR های تیاندی در این سری دارای 10، 20، 40 و 80 کانال هستند. پهنای ورودی ان وی ار تیاندی در سری Pro برابر 320Mbps است.
  • NVR سری Al تیاندی، پنجمین سری از تولیدات NVR تیاندی به صورت 5، 10، 20 و 40 کانال عرضه می شود. پشتیبانی هارد در این گروه از یک هارد، دو و هشت هارد در مدل های مختلف میسر است.

VMS تیاندی

دستگاه VMS مخفف Video Management Server است. کاربرد اصلی این دستگاه برای مدیریت،ضبط و بازرسی تصاویر از پیش ضبط شده و تصاویر زنده است. کمپانی تیاندی این دستگاه کار آمد را در سه مدل 1000 و 2000 کاناله طراحی و تولید کرده است.این دستگاه قادر است از 8 الی 24 هارد پشتیبانی کند که این امر برای پروژه های بزرگ بسیار مهم خواهد بود. یکی دیگر از ویژگی های دستگاه VMS وجود دیکدرهای 9 و 16 کاناله است. شعار ما ” هیچ نیازی از سوی کاربر بی پاسخ نمی ماند” است. بنابراین دستگاه VMS را در لیست تجهیزات تیاندی قرار دادیم تا نیاز کاربران در پروژه های بزرگ و متوسط را برطرف کنیم.

نرم افزار تیاندی

کارشناسان تیاندی به طور مستمر در حال توسعه محصولات و خدمات، و ارائه آن به مشتریان هستند. یکی از موارد لازم و ضروری در یک سیستم مداربسته رابط کاربری یا نرم افزاری با کاربری آسان است که به واسطه آن مشتریان بتوانند به آسان ترین و بهترین صورت تصاویر سیستم مداربسته را مدیریت کنند. به همین دلیل و برای اینکه مشتریان در کمترین زمان ممکن بتوانند به تصاویر دسترسی داشته باشند ما نرم افزار های دوربین تیاندی را ارائه کرده ایم.

نرم افزار تیاندی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. نرم افزارهای تیاندی دارای امکاناتی همچون مشاهده تصاویر، انتخاب لنز، امکان محاسبه میزان لازم از فضای ذخیره سازی یا هارد برای تصاویر، امکان بک آپ گیری از فایل ها و تصاویر، بازپخش تصاویر و … می باشند.

با استفاده از نرم افزارهای هوشمند تیاندی دیگر نیازی نیست که برای تهیه دوربین های پلاک خوان هزینه گزافی را خرج کنید این نرم افزارها با استفاده از تصاویر پلاک خودرو را تشخیص داده و ثبت می کنند.

تشخیص چهره تیاندی

تشخیص چهره به این معنی است که دستگاه تشخیص چهره قادر به شناسایی چهره افراد است. تشخیص چهره بر اساس جزئیات اجزای صورت کار می کند، به گونه ایی که تمامی اجزای صورت ائم از چشم ها، ابرو، بینی، لب و… را شناسایی کرده و سپس تصویری از چهره فرد را در حافظه ذخیره می کند. به عنوان مثال در حضور و غیاب افراد یک بیمارستان می توانید از دستگاه تشخیص چهره تیاندی استفاده کنید تا بدون نیاز به صرف زمان و دیگر مشکلات در کمترین زمان امر شناسایی افراد صورت بگیرد.