لیست قیمت NVR تیاندی

قیمت ان وی آر تیاندی، با توجه به نوسانات ارزی قیمت محصولات تیاندی به طور ثابت نخواهند بود. با این حال سعی شده است در مقاطعی لیستی از آخرین قیمت های انواع دستگاه های ان وی آر را ارائه کنیم. برای دریافت PDF لیست قیمت NVR تیاندی می توانید از لینک زیر وارد صفحه دانلود شوید. با توجه به مشخصات فنی و تعداد کانال دستگاه های  NVR تیاندی، از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. بنابراین در زمان خرید ان وی آر حتماً در ارتباط با مشخصات دستگاه مورد نظر اطلاعات کسب کنید و سپس انتخاب و خرید نمایید. در زیر برخی از پرفروش ترین NVR های تیاندی را معرفی می کنیم.

برای دریافت قیمت ویژه این محصولات تماس بگیرید.

تماس با نمایندگی تیاندی

قیمت ان وی ار تیاندی براساس تعداد کانال

قیمت NVR تیاندی 5 کانال

NVR 5 CHANNEL SERIES TIANDY

قیمت ان وی ار تیاندی

TC-R3105 Spec:I/B/L

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 5 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 6 مگا پیکسل

قیمت NVR تیاندی

TC-R3105 Spec:I/B

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 5 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 5 مگا پیکسل

قیمت NVR تیاندی 10 کانال

NVR 10 CHANNEL SERIES TIANDY

قیمت NVR تیاندی

TC-R3110 Spec:I/B

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 10 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 5 مگا پیکسل

قیمت NVR تیاندی 20 کانال

NVR 20 CHANNEL SERIES TIANDY

قیمت NVR تیاندی

TC-R3120 Spec:I/B

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 20 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 8 مگا پیکسل

قیمت NVR تیاندی

TC-R3220 Spec:I/B/K

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 20 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 8 مگا پیکسل

قیمت NVR تیاندی 40 کانال

NVR 40 CHANNEL SERIES TIANDY

قیمت NVR تیاندی

TC-R3240 Spec:I/B/N/H

مشخصات فنی:

دستگاه ان وی ار 40 کانال تیاندی
پشتیبانی تا 12 مگا پیکسل

دریافت مشاوره رایگان خرید دوربین مداربسته

تماس با نمایندگی تیاندی

راهنمای خرید NVR تیاندی

برای خرید دستگاه ان وی ار تیاندی باید نکاتی را مورد توجه قرار داد. در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم.

تعداد کانال ان وی ار تیاندی

در اغلب برندهای دوربین مداربسته تعداد کانال در دستگاه های ضبط به صورت زوج است. به عنوان مثال ان وی ار های هایک ویژن یا داهوا را با تعداد کانال های 4، 8، 16 و 32 کانال در بازار خواهید یافت در حالی که ان وی ار های تیاندی به این شکل نیستند. تعداد کانال در ان وی ار Tiandy به صورت 5، 10، 20، 40 و… است. بنابراین در صورت داشتن 7 دوربین IP، ان وی ار تیاندی با 8 کانال نخواهید یافت.

کیفیت دستگاه ضبط تیاندی

موضوع بعدی کیفیت ضبطی است که دستگاه تیاندی از آن پشتیبانی می کند. به این دلیل باید به چنین موردی توجه کنید که با خرید دوربین با کیفیت بالا، تصاویر با همان کیفیت را دریافت کنید. اگر دستگاه کیفیتی پایین تر از دوربین تیاندی شما را پشتیبانی کند، عملاً تصویر واقعی از دوربین را مشاهده نخواهید کرد. زیرا دستگاه حداکثر ظرفیتی که پشتیبانی می کند از دوربین مداربسته پایین تر است.

ظرفیت ذخیره سازی ان وی آر

تمام دستگاه های ضبط دوربین مداربسته فاقد حافظه داخلی برای ذخیره تصاویر هستند. بنابراین ظرفیت ذخیره سازی NVR تیاندی را براساس هاردی که روی دستگاه نصب می شود مشخص می کنند. هر دستگاه از یک تا چند هارد با ظرفیت های مختلف را می تواند پشتیبانی کند. اگر اطلاعات سیستم نظارتی شما حجیم و زیاد است این موضوع را در انتخاب دستگاه مد نظر قرار دهید. دستگاه انتخابی شما از چه تعداد هارد و با حداکثر چه ظرفیتی پشتیبانی می کند.

محاسبه حجم اطلاعات ذخیره شده

با توجه به تنظیمات و خصوصیات سیستم مداربسته حجم اطلاعات ذخیره شده متغیر و قابل تنظیم است. فرمت های فشرده سازی در حجم اطلاعات دریافتی و ذخیره شده موثرند. در دوربین های تیاندی فرمت های فشرده سازی شامل S+265، H.265، H.264 و Mpeg است. فرمت فشرده سازی S+265 به طور چشمگیری حجم اطلاعات را بدون اثر منفی روی کیفیت تصاویر کاهش می دهد. کیفیت تصویر خود عامل تعیین کننده ای در حجم اطلاعات دارد. کاملاً روشن است کیفیت بالا، حجم بالای اطلاعات را به همراه دارد. از دیگر عوامل موثر بر حجم اطلاعات تنظیماتی است که در تعداد فریم تصاویر دریافت شده، بیت ریت، ضبط 24 ساعته و… وجود دارد. به عنوان مثال حجم اطلاعات با نرخ فریم fps30 بیشتر از حجم اطلاعاتیست که با نرخ فریم fps15 ذخیره شده است. هر چه فرمت فشرده سازی بالاتر باشد تصاویر بیشتر در مدت زمان بیشتری ذخیره می شود.

پهنای باند

پهنای باند در سیستم های تحت شبکه میزان حجم اطلاعات تبادل شده را تعیین می کند. براساس این پهنای باند حجم اطلاعات ورودی و خروجی دارای محدودیت می شود. رزولوشن و کیفیت تصویر دوربین مداربسته هر چه بالاتر باشد به پهنای بیشتر نیاز دارد. تعداد دوربین های بیشتر اطلاعات ارسالی بیشتری را به دنبال دارد، در نهایت پهنای باند بیشتری مورد نیاز خواهد بود. در دستگاه های ان وی ار دو پهنای باند دیده می شود، پهنای باند ورودی و پهنای باند خروجی. با توجه به نام آنها پهنای باند ورودی محدودیت حجم اطلاعات ورودی به دستگاه و دیگری اطلاعات خروجی از دستگاه را تعیین می کند. این مشخصه را در دیتاشیت NVR تیاندی با عبارت های Input Bandwidth و Output Bandwidth خواهید دید.