مفتخریم به عنوان اولین نمایندگی تیاندی در کاشان ، محصولات حفاظتی تیاندی را با قیمتی مقرون به صرفه و تضمین اصالت کالا به دست کاربران ساکن کاشان برسانیم؛ در ادامه قصد داریم به موضوعات دانلود لیست قیمت تیاندی، درخواست نمایندگی تیاندی در سراسر ایران، تماس با نمایندگی مرکزی و نصب و راه اندازی سیستم مداربسته بپردازیم.

درخواست نصب از نمایندگی تیاندی کاشان

چنانچه دوربین تیاندی خریداری کرده‌اید و مایل به نصب آن توسط کارشناسان ما در نمایندگی تیاندی کاشان هستید، خواهشمند است مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا به صفحه درخواست نصب دوربین مداربسته مراجعه نموده و فرم مربوطه را پر کنید.
  • سپس منتظر تماس همکاران ما باشید، کارشناسان ما طی بازدید رایگان از محل شما و طراحی فنی پروژه سیستم مداربسته برای شما پیش فاکتور صادر خواهند کرد.
  • در مرحله سوم پس از تایید پیش فاکتور توسط مشتری و طی شدن مراحل مالی عملیات نصب توسط کارشناسان فنی مجموعه انجام خواهد شد.

خرید از نمایندگی تیاندی در کاشان

اگر قصد خرید از نمایندگی تیاندی کاشان را دارید کافی است با مشاوران ما تماس بگیرید تا با توجه به نیاز شما و بودجه تان راهنماییتان کنند. پس از انتخاب محصول و دریافت پیش فاکتور، می توانید سفارش خود را نهایی کنید. بر حسب تمایل می توانید محصولات سفارشیتان را در محل شرکت نمایندگی مرکزی تیاندی دریافت کنید، در غیر این صورت سفارشتان به آدرس شما ارسال می شود.

درخواست نمایندگی تیاندی

همکاران گرامی در تمامی استان های کشور می توانند برای دریافت امتیاز نمایندگی تیاندی در استان های مربوطه فرم درخواست اعطای نمایندگی تیاندی را پر کرده و ارسال نمایند، کارشناسان متخصص نمایندگی مرکزی تیاندی پس از مطالعه و بررسی اطلاعات مندرج در فرم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. (برای دریافت فرم درخواست نمایندگی تیاندی در کاشان با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.)

لیست قیمت همکار تیاندی

همکاران فعال در زمینه فروش دوربین مداربسته تیاندی می توانند محصولات را با تخفیف ویژه همکاران خریداری کنند، برای این منظور ارائه مدارک مستدل شرکت و یا فروشگاه برای دریافت لیست قیمت همکار الزامی است.

تماس با نمایندگی مرکزی تیاندی

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی دارید می توانید با کارشناسان متخصص ما از ساعت 9 صبح الی 7 عصر تماس برقرار کنید تا سوالات شما اعم از نصب و راه اندازی، نحوه خرید محصولات تیاندی و … را با صبر و حوصله پاسخ دهند.