آمار نشان داده که عموما اتفاقات ناگوار در شب و تاریکی اتفاق می افتد. رنگی بودن تصاویر می توان در تشخیص افراد سودجو و اختلالگر موثر باشد. بهتر است تصاویر در شب و تاریکی مطلق نیز به صورت رنگی ثبت شود که جزئیات در آن به خوبی قابل رویت باشد. طراحان گروه تیاندی همواره در تلاشند با ارائه تکنولوژی های به روز مشکلات کاربران را برای ثبت تصاویر با کیفیت و واضح رفع کنند. دوربین تیاندی مجهز به Color Maker می تواند تصاویر را در شب و تاریکی مطلق به صورت رنگی و با جزئیات ثبت کند. اما Color Maker تیاندی چیست؟

Color Maker تیاندی چیست؟

افراد زیادی برای حفظ امنیت جانی و مالی، محل کار و یا منزلشان را به cctv camera مجهز می کنند اما همچنان با مشکلاتی همچون تصویر برداری در شب، کیفیت تصاویر، ثبت تصاویر با جزئیات و… درگیر هستند. تکنولوژی Color Maker تیاندی با استفاده از سنسور و دیافراگم بزرگ و نور گرم می تواند سوژه را به صورت رنگی نظارت و ثبت کند. دوربین Color Maker در مقایسه با Super Starlight به نور کمتری نیاز دارد و می تواند در تاریکی مطلق نیز تصاویر قابل قبولی را به ثبت برساند.

Color Maker چیست

نحوه عملکرد دوربین Color Maker تیاندی چیست؟

محصولات Tiandy با استفاده از پراژکتورهایی تحت عنوان  Warmlight که توسط چشم انسان قابل مشاهده است نور مورد نیاز برای ثبت تصاویر را تولید می کند. این پراژکتورها به صورت هوشمند مقدار نور مورد نیاز برای ایجاد تصویر رنگی در 24 ساعت را تولید می کنند. دوربین Color Maker تیاندی را می تواید در تمامی فضا ها نصب کنید و بدون نیاز به پراژکتر، نور و… تصاویر رنگی با کیفیت داشته باشید. این محصول حتی در تاریکی مطلق نیز می توانند تصاویر قابل قبولی را ثبت کنند.

کاربرد Color Maker چیست؟

ثبت تصاویر شب به صورت رنگی می تواند برای اپراتورهایی که مجبور به رصد چندین مانیتور هستند بسیار مهم باشد زیرا در صورت رنگی بودن جزئیات را بهتر و قابل فهم تر می بینند و کمتر چشمشان خسته می شود. Color Maker یک راهکار مطلوب برای این افراد خواهد بود.

قیمت دوربین Color Maker تیاندی

قیمت دوربین مداربسته به عوامل زیادی بستگی دارد اما برای دریافت لیست قیمت دوربین تیاندی می توانید از لینک زیر اقدام کنید. مشاوران متخصص ما همه روزه از 9 الی 5 عصر پاسخگوی شما عزیزان هستند. (91009555-021)

5/5 - (1 امتیاز)